Referencje

4home zarządza najmem mojego mieszkania od samego początku. To oni zachęcili mnie, by mieszkanie po babci – które stało puste i generowało koszty- wynająć. Są solidni i terminowi, w zasadzie nie muszę się o nic martwić.


Akurat w czasie moich wakacji wypadła wymiana najemcy w jednym z moich mieszkań na wynajem. Nie kiwnąłem dosłownie nawet palcem. Ekipa 4home rozliczyła i wyprowadziła poprzedniego lokatora, mieszkanie zostało wysprzątane, a ogłoszenie o najmie wrzucone do sieci. Po dwóch tygodniach mieszkała tam już inna osoba. Ja w tym czasie wygrzewałem się na plaży.


Mieszkanie – po tym jak 4home przeprowadził tam home staging – wynajęło się w dosłownie 72 godziny. Decyzja potencjalnego lokatora była jeszcze tego samego dnia – wieczorem. A rano – podpisywaliśmy umowę. Zastanawiam się, czy nie przekazać im tego mieszkania w zarządzanie.


Rzeczy do upiększenia wizerunku mieszkania przywieźli ze sobą. Rachunek opiewał na niecałe 300zł, a budżet ustaliliśmy na 500zł. Powiedzieli, że to wystarczy. I faktycznie – zdjęcia zrobione po home stagingu wyglądały dużo lepiej niż zrobione przez nas. W kolejnym tygodniu po ich zrobieniu – udało nam się mieszkanie wynająć.


Wynajmujemy krótkoterminowo apartamenty – w bardzo wysokim standardzie – zlokalizowane w centrum Katowic. Teraz – dzięki wirtualnym wycieczkom przygotowanym przez 4home – nasi klienci PRZED przyjazdem – mogą obejrzeć, gdzie spędzą weekend. Łącznie z widokiem z balkonu! Rewelacja! I w naprawdę dobrej cenie!


Zawsze myślałam, że takie wirtualny spacer jest mega drogi i zrobienie go zajmuje cały dzień. A tu proszę – przyjechali, poprzestawiali trochę rzeczy w mieszkaniu i porobili zdjęcia. Trwało to niespełna godzinę. A następnego dnia dostałam link do spaceru, który mogłam wrzucić do swojego ogłoszenia. To fajne, że klient może zobaczyć, co zamierza kupić – zanim przyjedzie. Wszyscy oszczędzamy czas!